Herci… rebeli, či výstredné osobnosti?

by spravca

Celebrity, a herci obzvlášť, sa spájajú s mnohými výstrednosťami, ktoré sa môžu bežným ľuďom zdať až príliš neobyčajné. Čo sa týka hercov, rebelov, na um vám isto zíde hneď niekoľko mien, ktoré sa pravidelne spájajú so škandálmi a neobvyklým správaním sa. Ktoré sme pre vás vybrali?

  1. Amanda Bynes

Všetko to začalo sľubnou kariérou a vlastnou šou s názvom „The Amanda Show“. Neskôr sa však z milej herečky stala rebel(ka), ktorá sa zapojila do mnohých útokov, či dokonca falošného obvinenia polície z útoku na jej osobu. Drasticky si zmenila celú vizáž, pridala pírsingy a fialové vlasy. Dokonca bola zadržaná políciou za držanie marihuany. Neskôr skončila na liečení zo závislostí v psychiatrickej liečebni, kam sa niekoľkokrát vrátila. Tak neviem, rebelka alebo iba pomätená mladá žena?

  1. Charlie Sheen

Kto by nepoznal preslávený seriál s názvom „Dva a pol chlapa“, v ktorom bol Charlie hlavnou opileckou a zhýralou postavou. Seriál sa značne podpísal alebo možno aj kopíroval Charlieho súkromný život. Okrem toho, že svoju niekdajšiu snúbenicu Kelly Prestonovú údajne nešťastnou náhodou postrelil do ramena, bol závislý na kokaine a iných drogách. Zo závislosti sa vraj dostal silou svojej vlastnej mysle. Podľa odborníkov v roku 2013 minul až 1,6 milióna dolárov na prostitútky. Nepripomína vám to niekoho?

  1. Paris Hilton

Život Paris Hilton je ako z rozprávky už od začiatku, avšak známou sa stala až svojím rebelským erotickým videom, ktoré sa na internete šírilo pod názvom Noc v Paríži. Okolo roku 2006 často šoférovala pod vplyvom alkoholu a keďže sa nepoučila, bola za tieto priestupky odsúdená na väzenie. Jej večierky boli známe nielen divokosťou, ale tiež nadmerným požívaním alkoholu, drog a nahotou. Hoci sa zdá, že milionárka sa v posledných rokoch začala venovať kariére a budovaniu vlastnej značky, necháme sa prekvapiť, či sa po čase nezačne nudiť.

  1. Miley Cyrus

Alias Hannah Montana. Kto by si ju nepamätal ako vzor mladej generácie po celom svete? Avšak..čo sa stalo potom? Miley prešla premenou z milého a dobrého dievčaťa na speváčku fajčiacu marihuanu priamo na pódiu, či twerkovanie s pozadím v rozkroku Robina Thicka pri spoločnom vystúpení. A hoci sa Miley prednedávnom vydala, vo svojich klipoch stále rebeluje, napríklad latexovým outfitom s ozubenou vagínou medzi nohami v klipe ku piesni „Mother´s Daughter“. Sama sa označuje za bisexuálku, či skôr „queer“, ktorý je v podstate novým pomenovaním bisexuálnej alebo homosexuálnej orientácie.

  1. Mike Tyson

Bývalý americký boxer, ale tiež známy herec, to nemal v živote od začiatku jednoduché. Vyrastal na miestach, kde bol zločin na dennom poriadku. Už ako malý sa stále bil a v 13 rokoch už mal na svojom konte 38 zatknutí. Vo svetovo známej odvete v roku 1997 Tyson bojoval s Evanderom Holyfieldom, ktorý podľa Tysona porušoval pravidlá a keďže ho rozhodca nepočúval, odhryzol protivníkovi kus ucha, čo ho samozrejme diskvalifikovalo. Bol známy tým, že svojich fanúšikov, ktorí boli príliš otravní naháňal a občas im aj vrazil.

O celebritách by sa dalo písať dlho a pri ich príbehoch by ste sa isto nenudili. Akú najviac rebelskú päticu by ste zvolili Vy?

 

You may also like