Skryté poklady obývačky: Kreatívne využitie skriniek a komod

Skryté poklady obývačky: Kreatívne využitie skriniek a komod

by spravca

Obývačka je srdcom každého domova, dokážeme v nej vítať návštevu, leňošiť, hrať sa s deťmi, ale aj pracovať. Základom je, aby pôsobila nielen príjemne a útulne, ale hlavne prakticky. Chcete využiť každý priestor na maximum a neprehnať to s nábytkom? Poradíme vám, ako na to.

Priestor v obývacej miestnosti je naozaj cenný, preto je dôležité ho využiť čo najefektívnejšie. Zvoľte preto nábytok, ktorý kombinuje funkciu s estetikou.

Komoda je viac než len úložný priestor

Ako udržať v obývačke poriadok a zároveň jej pridať štýlový šmrnc? Stavte na komodu, ktorá je doslova multifunkčná. Môžete ju využiť ako stolík pod televízor, priestor na pracovné potreby, rôzne dokumenty a drobnosti, ktoré potrebujete „schovať“.

Dizajnová komoda Joey - 4 dverová

Dizajnová komoda Joey – 4 dverová

V ponuke e-shopu Estilofina nájdete široký výber komod rôznych veľkostí, farieb a materiálov. Od drevených s výraznou kresbou, cez lesklé zásuvkové až po vitrínové v kovovom prevedení. Zvoľte si takú, ktorá sa dokonale hodí do vašej miestnosti, či už je zariadené v štýle rococo, vidieckom, industriálnom, extravagantnom alebo jemnom boho.

Užitočné skrinky do obývačky

Praktický kúsok nábytku, ktorý dokáže byť elegantný, štýlový a dokonale zaplní hluché miesto v každej miestnosti? Prvenstvo patrí skrinkám, ktoré nájdeme v každej domácnosti a dokážeme ich využiť v spálni, detskej izbe, kuchyni, predsieni, ale aj v obývačke.

Dizajnová skrinka Vasiliy 118 cm prírodný dub

Dizajnová skrinka Vasiliy 118 cm prírodný dub

Prečo ich nevyužiť na skrytie vecí, ktoré by inak pôsobili ako neporiadok? V e-shope Estilofina nájdete rôzne typy skriniek – od otvorených políc po uzavreté s dvierkami alebo zásuvkami. Skrinky môžete využiť ako knižnice alebo vytvoriť malý kútik na domáce kancelárske potreby.

Rohové sedačky

Obľúbeným trendom, ktorý nikdy nevyjde z módy je rohová sedačka. Skvele sa hodí do veľkých a otvorených miestnosti, kde vynikne. Ak túžite spraviť zo svojej obývačky útulný priestor na oddych, s nábytkom z e-shopu Estilofina to hravo dokážete.

Rohové sedačky sa vďaka svojmu modernému a čistému dizajnu budú hodiť do akéhokoľvek interiéru. Ich všestrannosť a prispôsobiteľnosť z nich robia skvelú voľbu pre rôzne typy domácností a interiérových konceptov.

Už sa vidíte, ako sedíte na novej sedačke? V e-shope Estilofina nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie obývačkového „zázraku“. Nezabúdajte si pozrieť aj ponuku komod a skriniek, kde si určite nájdete svojich favoritov.

 

You may also like