Hľadám dievča ako živý nábytok – cena od 50 do 250 €

by spravca

Ahoj, čo ten nevšedný názov inzerátu? Ide len o vtip alebo je nebodaj reálny?

  • Ahojte, aj keď to znie možno neuveriteľne, ide o reálny inzerát. Myslíš, že je tak trochu nevšedný? Áno, ale podľa mňa sú omnoho bizarnejšie typy inzerátov, nad ktorými musím krútiť hlavou.

Tak to som zvedavý! Spomínaš si na nejaký, ktorý ti utkvel v pamäti?

  • Predám použiteľnú mrazničku aj s prasaťom. Zn.: To prasa sa nedá vybrať von!

Haha, tak ten ma ozaj pobavil. Skúsme sa však vrátiť späť k tvojmu webu. Vedel by si nám v skratke zhrnúť ako vznikol, na čo slúži a pre akú cieľovú skupinu ľudí je vytvorený?

  • Môj web vznikol vďaka mojej priateľke. Bola žiaľ príliš zaneprázdnená na to, aby sme spolu trávili každú voľnú chvíľu a keďže pracovala ako fitness trénerka, začal som vážne premýšľať nad tým, či si nekúpim jej čas. V súvislosti s týmto myšlienkovým pochodom som sa zamyslel nad tým, aké by to bolo, ak by ľudia začali ponúkať svoj voľný čas na predaj. A presne takto vznikol môj web! Slúži na ponuku akejkoľvek služby (samozrejme okrem erotickej), ktorá zaberá tvoj čas – cez pečenie, varenie, štrikovanie až po ponuku kamarátstva. Áno, môžeme si pod tým predstaviť obyčajné, ale aj neobyčajné inzeráty, ktoré nám môžu vyčariť úsmev na tvári. A kto je cieľová skupina ľudí? Každý z nás, kto si chce privyrobiť.

Za tie ceny uvedené v inzerátoch môže ísť pokojne aj o lepší zárobok, však?

  • Presne tak. Vedeli ste, že jedna pani, ktorá ponúka objatia, na tomto veľmi slušne zbohatla? Samozrejme záleží na tom, čo ponúkate.

Skúsme sa ešte raz vrátiť k názvu inzerátu „ Hľadám dievča ako živý nábytok – cena od 50 do 250 € “. Zdá sa mi to prehnané, či sa mýlim?

  • Nemyslím si, že by to bolo prehnané. Chodiť denno-denne do nudnej práce, zarábať peniaze pre vášho tlstého šéfa, stresovať sa kvôli neustálej kritike, naháňať sa kvôli termínom a zarábať minimálnu mzdu, to je prehnané. Neodcudzujme ľudí, ktorí robia niečo „inak“. Naopak, skúsme ich povzbudiť a dodať im odvahu, ktorú možno potrebujú. Život by sme si mali užívať, nie ho prežívať.

Ďakujem za rozhovor. Tak čo pridáš si inzerát a začneš zarábať aj ty na zapredany.sk?

 

 

You may also like