Pre koho sú určené strešné boxy a nosiče?

Pre koho sú určené strešné boxy a nosiče?

by spravca

Čas letných dovoleniek a výletov je pomaly, ale isto v nedohľadne, a práve to nás núti premýšľať nad tým, kam sa tento rok vyberieme. Mnohých to láka za teplom k moru, kde si budú môcť užiť pohodové chvíle na slniečku pri osviežujúcom drinku, avšak niektorí z nás stále nedajú dopustiť na aktívnu dovolenku trebárs na horách. K tomu, aby ste mohli vycestovať na vami zvolenú destináciu, budete potrebovať priestranné auto, ale tiež strešný box, prípadne nosič, vďaka čomu môžete premiestniť bicykle či batožinu presne tam, kde budete potrebovať. Pýtate sa, čo si všímať pri výbere strešných boxov a nosičov? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami aj vy a hor sa do nakupovania!

Strešný box – kedy je vhodná investícia?

V prvom rade je dôležité ujasniť si, koľkokrát do roka využijete strešný box. Pokiaľ by to bolo niekoľkokrát do roka, potom je vhodnejšie premýšľať o kúpe vlastného, avšak ak sa chystáte na rodinnú dovolenku len raz do roka, potom je investícia do vlastného strešného boxu pomerne vysoká. Výhodou strešného boxu je predovšetkým to, že týmto riešením vyriešite otázku priestranného batožinového priestoru, a to za veľmi priaznivú cenu. Okrem toho ušetríte priestor vo vašom vozidle, vďaka čomu bude aj dlhá cesta autom komfortná a príjemná. Moderné strešné boxy ponúkajú aerodynamické štandardy, kvalitné spracovanie a predovšetkým bezpečnosť vás i celej posádky.

Nosiče na bicykle – prečo áno?

Ak sa chcete vyhnúť neustálemu sklápaniu sedačiek a konečne si vychutnať cestu autom, nosič bicyklov na ťažné zariadenie je pre vás tou ideálnou voľbou. Skladacia konštrukcia uľahčuje montáž, manipuláciu i skladovanie, pričom prepravná kapacita umožňuje tiež prepravu elektrobicyklov a ťažkých horských bicyklov. Umiestnenie nosiču je ľahké, a teda to zvládnu aj menej zdatní vodiči. Pre vaše ratolesti sú určené cyklovozíky, ktoré využijete na rôznych typoch terénov, čiže sa nemusíte obávať spoznať okolitú prírodu aj na kamenistom povrchu.

 

 

You may also like