Zabudnuté škandály slávnych osobností

by spravca

Spytovanie svedomia je vzácnosťou. Ľudia dávajú prednosť pozeraniu do okien susedov pred upratovaním vlastného domu. Možno aj preto máme všetci radi škandály, ktoré dychtivo hľadáme pri čítaní časopisov. Zopakujme si zopár známych škandálov ešte známejších celebrít a osobností verejného života.

Pozor na asistentky! Zabezpečte im čistenie šiat po každom pracovnom dni

Bill by si možno želal najviac na svete to, aby sa na jeho prešľap zabudlo. Reč je o bývalom americkom prezidentovi Billovi Clintonovi. Na jeho sexuálny škandál s asistentkou veľa ľudí aj po rokoch spomína. Prepieral sa totiž vo všetkých novinách po celom svete. Vo svete politikov sú asistentky asi niečo viac ako len dievčatá variace kávu a kopírujúce spisy. To si povedala aj Clintonova sekretárka Monika Lewinská, ktorá poskytovala Billovi full servis v podobe milostných hier. K odhaleniu mimoriadneho vzťahu prišlo vďaka jej kamarátke. Potom už stačil len test na spermie na jej šatách a o kariéru mala Monika postarané. Jej príbehy živili ešte dlhé mesiace médiá a tiež samotnú Moniku.

Ani kráľovské rodiny nemajú na ružiach ustlané

Britskú kráľovskú rodinu prenasledujú škandály neustále. Nie je sa čomu diviť, keďže sú všetci členovia tejto slávnej rodiny pod neustálym hľadáčikom novinárov a paparazzi fotografov. Do zabudnutia upadnutá bývalá manželka princa Andrewa, červenovlasá Sarah, mala na rováši viacero škandálov. Fergie, ako Sarah familiárne prezývali, bola divoškou od detstva. Jej nespútanosť očarila Andrewa, ktorý nebol dosť silný na skrotenie temperamentu tejto krásky. Husársky kúsok sa vydaril novinárom v roku 1992. Paparazzi vyfotili Sarah s biznismenom Johnom Bryanom. Na tom by nebolo nič hrozné, keby na fotografii nemala Sarah prsty svojej nohy v ústach spokojne vyzerajúceho Johna. Nasledovalo odlúčenie a rozvod s Andrewom.

Žien mal viacej ako golfových loptičiek

Tiger Woods je nepochybne golfovou ikonou. Jeho výkony na golfovom ihrisku však neboli jediné, ktoré ho zapísali do dejín. Dá sa povedať, že škandál Tigera je najväčším vo svete športu. V roku 2009 sa život Woodsa zmenil o sto stupňov. Muž, ktorý bol považovaný za skvelého otca, ideálneho manžela a špičkového športovca, sa zrazu stal sexuálnym predátorom. Všetko sa začalo jedného krásneho rána, keď jeho manželka Elin v zúrivosti rozmlátila okno na ich luxusnom aute. Následne vyšlo najavo, že jej zúrivosť je výsledkom odhalenia mileniek „ideálneho“ manžela Tigera. Jemu neostávalo nič iné len pred verejnosťou priznať svoju sexuálnu nenásytnosť. Okrem golfu a manželských povinností stíhal ďalších 12 mileniek (toľko ich bolo odhalených). Samozrejme, že sa s ním Elin rozviedla a jeho športová kariéra na niekoľko rokov išla ku dnu.

Z detskej hviezdy popletená žena

Život popovej princezničky Britney Spears je ako riadne šialená jazda na kolotoči. V súčasnosti sa síce prezentuje ako vzorná matka vyznávajúca zdravý životný štýl, ale nie vždy tomu tak bolo. Na začiatku jej kariéry sa Britney ukazovala svetu ako neviniatko. Neskôr vyšlo najavo, že si sexuálny život užívala už od svojich 14 rokov. Manželstvo s tanečníkom Kevinom Federlineom tiež nebolo ideálne. Kevin opustil svoju tehotnú manželku práve kvôli Britney, aby o pár mesiacov neskôr zverejnil video nadrogovanej a opitej speváčky. Odpoveďou Britney bolo niekoľko zrútení a oholenie hlavy priamo pred kamerami. Stihla síce porodiť dve deti, ale tie jej súd na niekoľko mesiacov odobral zo starostlivosti. Našťastie sa Britney napokon z bludného kruhu drogovania a opíjania dostala. Držíme jej palce a tešíme sa na ďalšie popové hity.

 

 

 

You may also like